X Önizleme Kapat

Baloo font

Kalın.ttf
35859 DownloadsDownload

Bir kürk katında sivri pençelerin mükemmel bir karışımı olan Baloo, Ek Type'ın kullanışlı bir ekran yazı biçimidir. Dokuz Hintli senaryonun yanı sıra Latin muadili ile de mevcut olan aileler Unicode'a uyumlu ve libre lisanslıdır.

Baloo, şaşkınlığın ince bir tonuyla ve çıplak ihtiyaçları olan farklı, ağır bir spurless tasarımdır. Tek bir ağırlıkta birkaç betik doldurmak için yazım biçimi, tekli ve çoklu komut dosyalarının kullanımını güvence altına almak için bu nazik ormancılık meselesinin her hareketine eşit adalet vermeye odaklanır. Umutsuz ama kendinden emin, sıcak ancak eğlenceli, cömert ve anlaşılır olan Baloo, her yere giderken her yere can verir.

Baloo font projesi dokuz İndik Komut Dosyası'nın her biri için benzersiz yerel adlarla dokuz ayrı yazı tipi geliştirir. Her yazı tipi, bir Hint alt grubuna artı Latin, Latin Genişletilmiş ve Vietnamca'yı destekler.

İyi yazılmış ve her senaryoya özen gösterilmiş, Baloo'yu arıtmak için kararlı bir tip tasarımcılardan oluşan bir ekip taşıdı ve sevdiğimiz yazı karakteri olarak yükseltti. Baloo Devanagari Sarang Kulkarni tarafından tasarlandı. Baloo Latin, Ek Type tarafından ortak olarak tasarlanmıştır. Girish Dalvi tarafından tasarım yardımı ve yazı tipi mühendisliği yazın.

Baloo, katılımları, önerileri ve geribildirimleri için Süleyman Rahkumar, Vaishnavi Murthy, Gangadharan Menon, Vinay Saynekar, Dave Crossland ve diğerlerine müteşekkir.

 

Baloo Bhai font

baloo-bhai fontbaloo-bhai font bigbaloo-bhai font textbaloo-bhai font 1

Baloo font zip file contents

Font NameDateFile Size
BalooBhai-Regular.ttf 2016-02-08 335 KB

Baloo font
Baloo font download, Baloo font.